| < Listopad 2017 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Zakładki:
HG/SS
Inne
Moje
Ocenialnie
Tłumaczenia HG/SS

RSS
sobota, 21 września 2013
Komentarz Andromedy22 spod postu "Krótkie info" natchnął mnie na pewien pomysł.
środa, 18 września 2013
Słowem wstępu - napisałam coś. Dziś, w pracy, podczas nudzenia się. Ale więcej w środku.
Więcej w środku.
sobota, 19 stycznia 2013
Zapraszam do czytania.
niedziela, 22 lipca 2012
środa, 20 czerwca 2012
Proszę się zapoznać z treścią, gdyż jest ona istotna dla mnie i dla wszystkich tu zaglądających.
niedziela, 27 maja 2012
Wróciłam :) I na bloga, i z koncertu. Właściwie z koncertu wróciłam już tydzień temu, ale nadal jestem w siódmym niebie <3 Zainteresowanych recenzją koncertu zapraszam na "Nihil specialis", być może ukaże się tam (nie wiem kiedy, jak napiszę) tekst przedstawiający moje wrażenia z Bydgoszczy :) || Jeśli chodzi o rozdział, to macie, co chcieliście. Hermiona/Ian - więź zniszczona :D Ale nic więcej, wam nie powiem, musicie przeczytać :) Pozdrawiam!
czwartek, 17 maja 2012
niedziela, 22 kwietnia 2012
Mam nadzieję, że ktoś to jeszcze czyta... Na pocieszenie i zachętę dodam, że rozdział 56 ma już ponad trzy strony i w niedługim czasie powinien być skończony :) Nie zanudzam, zapraszam do czytania i KOMENTOWANIA :) PS. Wybaczcie błędy.
wtorek, 27 marca 2012
TOP książek, które (zdaniem BBC) należy przeczytać :) Challenge accepted :P NOWY ROZDZIAŁ --> czytać poniżej.
czwartek, 09 lutego 2012
Aha! Wzięłam laptopa i zaowocowało to nowym rozdziałem tu, na "Wielkiej Ucieczce", "Zatańcz ze mną" oraz dwoma nowymi miniaturkami i pomysłem na kolejną opowieść :) Powinnam częściej jeździć do babci... || Podkreślone fragmenty pochodzą z książki J.K. Rowling "Harry Potter i Zakon Feniksa". Miłego czytania!
wtorek, 24 stycznia 2012
Treść w środku.
wtorek, 17 stycznia 2012
Dzisiaj krótko, jedynie Hermiona, Dacjan i Harry. W tle: Draco i Ian. Żeby wstęp był nieco dłuższy, to powiem Wam jedno: jestem pełna podziwu dla ś.p. Johna Tolkiena. Bardzo żałuję, że nie żyłam w czasach, gdy tworzył niezapomniane Śródziemie, hobbitów, orków, Saurona, Gandalfa, Legolasa i inne elfy, Gilmliego z krasnoludami i dumny ród Aragorna. Panie Tolkien - dziękuję.
czwartek, 22 grudnia 2011
Sowa w mikołajowej czapce przyniosła wiadomość!
wtorek, 13 grudnia 2011
W tym rozdziale nieco przybliżę Wam postać Władcy Wampirów. Pamiętacie może wysokiego, znudzonego wampira z przyjęcia u Slughorna w VI tomie, na którego wołano Sanguini? Otóż to. Dodam, że na użytek bloga umieszczam Ginny na przyjęciu Slughorna. Aha i proszę Damona ani Iana nie kojarzyć z "Pamiętnikami Wampirów". || Zrobiłam też Wam na złość, wiem, że nie chciałybyście powiązania między Hermioną i Ianem, ale trudno :) Wena chciała. Nie lubię stawiać limitów, dlatego odwołuję się do Waszego zdrowego rozsądku. Im więcej komentarzy, tym większa szansa, że rozdział pojawi się szybciej. Jak dobrze pójdzie (Wam, nie mnie) to kolejny powinien pojawić się przed Świętami :) BTW. pewnie są jakieś błędy, ale jestem tak ciekawa Waszej opinii, że wrzucam niezbetowany rozdział. Jak moja beta się upora - poprawię :)
środa, 07 grudnia 2011
Sprawy organizacyjne :)
Już na wstępie zaznaczę, że rozumiem sytuację Severusa i Wy też powinnyście się w nią wczuć, jeśli sądzicie, że podjął złą decyzję. Zawiódł w dziedzinie, w której uważał się (i uważano go) za Mistrza. Dlatego proszę nie pisać "Severus za miętki, nie lubię go takiego bla, bla, bla" :) Starałam się go ukazać tak, jak ja widziałabym go w takiej sytuacji. Btw. w tym rozdziale sporo Severusa, dużo Lisy, dużo Dumbledore'a, Iana, ale za to brak Evy (ani razu nie pojawia się jej imię) :) A Hermiona tylko wspomniana. Dodam, że ja i moja beta bardzo napracowałyśmy się nad stroną stylistyczną (za co bardzo jej dziękuję!), ale wredna Wirtualna Polska nie chciała z nami współpracować, więc rozdział jest poprawiony tak średnio na jeża (jak beta wróci, to ponownie wyśle mi tekst). Aha, no i spóźnione życzenia mikołajkowe oraz namawianie do kolejnych komentarzy! :*
niedziela, 27 listopada 2011
Proszę, proszę! Czyli jednak da się w tydzień uzbierać 25 komentarzy? No to liczę, że ten poziom (jeśli nie wzrośnie) to przynajmniej się utrzyma. Ale na pewno nie ma zmaleć! Liczę na Waszą rozwagę i że nie opuścicie mnie prędko (albo wcale). A teraz do rzeczy! Ian cały czas siedzi mi w głowie, więc, naturalnie, będzie go mnóstwo. Ale mam nadzieję, że przypadł Wam do gustu i nie zlinczujecie go jak Evy :)
piątek, 25 listopada 2011
Aby odczytać wiadomość należy nacisnąć "Kontynuuj >>".
niedziela, 20 listopada 2011
Panie i panowie, oto kolejny rozdział. Nieskromnie napiszę, że robię sobie prezent z okazji jutrzejszych (siedemnastych) urodzin :P Gwoli ścisłości: jak wiadomo (albo i nie pamiętacie) Ian jest bratem Dacjana, obaj są półwampirami, mogą jeść, pić (zarówno ludzkie rzeczy jak i krew) i spać. Spać właściwie nie muszą, ale to przyzwyczajenie. I jeszcze jedno – nie, Hermiona nie będzie wampirem. Aha - znów muszę nałożyć limit. Gdy powiedziałam, że kolejny rozdział będzie po 25 komentarzach, nagle zrobiło się ich 38 czy ileśtam. A kiedy w poprzednim rozdziale o tym nie napisałam, to było tylko 12. Rozczarowaliście mnie, naprawdę. Limit - 25 komentarzy. Koniec mojego ględzenia, zapraszam do czytania.
niedziela, 30 października 2011
Więcej w środku!
sobota, 22 października 2011
Mamy rozdział, wreszcie. I (radosna nowina) mam betę! Za przejrzenie tego tekstu i usunięcie wszelkich błędów gorąco dziękuję severus88 :* || A/N: Z Tamtymi nie da się walczyć inaczej jak wręcz lub materialną bronią. Zaklęcia na Nich nie działają. I jeszcze jedno: w tym rozdziale dużo ludzi będzie wracało z błoni do zamku :)
czwartek, 20 października 2011
sobota, 15 października 2011
Zapraszam! -->
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5